Co powinieneś wiedzieć o masażu tajskim?

Co powinieneś wiedzieć o masażu tajskim?

Nie da się zaprzeczyć, że obecnie masaż jest jedną z najbardziej pożądanych atrakcji fundowanych przez turystów w Tajlandii. Jest to nic innego jak połączenie akupresury oraz jogi pasywnej. Na samym początku może sprawiać wręcz ból, niemniej jednak wspaniale działa na całe ciało i warto jest się na niego zdecydować.

Co daje masaż tajski?

Przede wszystkim bardzo poprawia jakość snu oraz ogólną relaksację całego organizmu. To bardzo ważne, ponieważ poprzez pozbywanie się ucisku mięśni można w końcu osiągnąć zdecydowanie lepszy stan swojego ciała. Być może niektóre energiczne ruchy w masażu tajskim mogą sprawiać wątpliwą przyjemność, to jednak są niezwykle skuteczne i pozwalają na pozbywanie się bólu i napięcia mięśniowego. Sztuka masażu tajskiego była rozwijana przez tysiące lat i przekazywana z pokolenia na pokolenie. To gwarantuje jej niezwykłą wyjątkowość i właściwości lecznicze. Dopracowana jest bowiem w 100% i doskonale koncentruje się na poszczególnych połączeniach nerwowych na całym ciele.

Czy taki masaż jest drogi?

Wiele zależy tutaj od tego, jakie konkretnie studio masażu tajskiego zdecydujesz się wybrać. Ceny zaczynają się niekiedy już od 30 złotych za godzinę i będą różnić się w zależności od tego jakie opcje dodatkowe zdecydujemy się dobrać. Cena nie jest więc szczególnie zaporowa, a jak najbardziej polecamy niekiedy nawet 2-3 sesje w miesiącu, aby poprawić swoje samopoczucie. Z pewnością po pewnym czasie docenisz, jak wiele daje taki masaż tajski w swojej najczystszej postaci.